اتوماسیون اداری
اتوماسیون جامع کارشناسان
جستجوی کارشناس
محاسبه دستمزد
پرتال کانون کارشناسان دادگستری استان قزوین
028-33356820-5
info[at]qazvinkarshenas.ir
مقالات و تحقیقات
گالری
فصلنامه الکترونیکی
فصلنامه کانون–تابستان۹۷
فصلنامه کانون – پاییز ۹۷
فصلنامه کانون-زمستان۹۷
اتیان سوگند
اتیان سوگند ۹۵/۰۲/۲۷
اتیان سوگند ۹۵/۱۰/۱۳
اتیان سوگند ۹۹/۱۱/۱۵
اتیان سوگند ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
مراسم تحلیف ده نفر از کارآموزان در محل دادگستری کل استان قزوین انجام گردید
روزکارشناس
مجمع عمومی
مراسم مختلف
کانون کارشناسان
اتوماسیونها
اتوماسیون اداری کانون کارشناسان
خدمات الکترونیک
پروژه ها و اقدامات
رویدادها و اعلانات
محاسبه دستمزد کارشناسی
حقوق و قوانین
قوانین
آیین نامه ها
نظام نامه ها
بخشنامه ها
مصوبات و جلسات
خدمات
خدمات آموزشی و رفاهی
تعرفه خدمات
دریافت فایل
کارشناسان
جستجوی کارشناسان
اتوماسیون جامع کارشناسان
معرفی گروههای کارشناسی
عناوین صلاحیتهای کارشناسی
تماس با ما
ارتباط با کانون کارشناسان
ارتباط با ریاست
ارتباط با بازرسان کانون
انتقادات و پیشنهادات
شکایات
سوالات متداول
پیگیری وضعیت نامه
درباره ما
تاریخچه
درباره کانون کارشناسان
چارت سازمانی
واحد ها
ارکان کانون
معرفی اعضای هیئت مدیره و بازرسان و دادستان انتظامی
معرفی اعضای هیئت رئیسه گروهها
معرفی اعضای کمیسیونهای اعطای صلاحیت
سوگند نامه
منشور اخلاقی
معرفی اعضای کمیسیونهای اعطای صلاحیت
کمیسیون گروه 4- امورمالی
آقایان 1- سیدحسن علائی (مسئول کمیسیون وعضو) 2- باقر باجلان 3- علی صالح نیا
کمیسیون گروه 4-1 تعیین نفقه
آقایان 1- محمد رحمانی(مسئول کمیسیون وعضو) 2- مجید علیمحمدی 3- مه نوش بهزادپور
کمیسیون گروه 5- اموروسائط نقلیه موتوری زمینی
آقایان 1- حکمت اله داودی (مسئول کمیسیون وعضو) 2- سیدافضل موسوی 3- یعقوب صادقی
کمیسیون گروه 6- راه وساختمان
آقایان : 1- علی حسن نایبی (مسئول کمیسیون وعضو) 2-جواد عزیزی اجیرلو 3- امیر مرادی 4 - حمید حاجی شفیعها 5- سید رحیم زرآبادی
کمیسیون گروه 6-1 : امور ثبتـی
آقایان : 1- غلامعباس مآجدی (مسئول کمیسیون وعضو) 2- احمد قاسمی روچی 3- فیروز کلهـر
کمیسیون گروه 7 - صنعت و فن
آقایان 1- کامبیز کریم زاده (مسئول کمیسیون وعضو) 2- خلیل کریمی 3- سعید طالبی
کمیسیون گروه 7 - 1 تاسیسات ساختمانی
آقایان 1- علی صمدی شادور (مسئول کمیسیون وعضو) 2- محمدرضا عطائی عمارلوئی 3- سعید عزیزی علویجه
کمیسیون گروه 9- کشاورزی و منابع طبیعی
آقایان 1- محمدصادق ارجمندی (مسئول کمیسیون وعضو) 2- ناصر عظیمی 3- منصورحاجی محمدرضائی
کمیسیون گروه 9- 1 : دامپروری و دامپزشکی
آقایان 1-محمدرضا سالاری(مسئول کمیسیون وعضو) 2-امیر غلامرضاآزادفر 3- بیژن لطفـی
کمیسیون گروه 11 - حوادث ناشی از کار
آقایان 1- منوچهر عطاپور آسیابر(مسئول کمیسیون وعضو) 2- علی جعفری 3- مرتضی چک